Interesujący blog

Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?

0
Posted in inne By admin

Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – wiele osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To również całe bez liku wspaniałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże czasem wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco dobitne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o do perfekcji gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.